Kattehelkurid

Teenaelad, kattehelkurid, kassisilmad, kristallnaelad, põristite & täristite freesimine

Kattehelkurid ehk kassisilmad

Kattehelkurid on horisontaalsed tähised, mis peegeldavad langevat valgust eesmärgiga hoiatada, suunata või informeerida tee kasutajaid.

Kattehelkurid võivad koosneda ühest või mitmest integreeritud osast ning võivad olla paigaldatud teepinna peale või paigaldatud teepinna sisse. Kattehelkurid võivad olla kas alalised või ajutised. Valgustpeegeldav osa võib olla ühe- või kahesuunaline. Valguse peegeldaja võib olla valmistatud klaasistvõi kriimustuskindla pinnaga plastmassist.

Põhimaanteedele paigaldame metallist kattehelkureid, mis vastavad EVS 614:2008 nõuetele. Kattehelkurite paigalduseks kasutame asfaltifreesi ning omame vajalikke abivahendid töö kiireks ning korralikuks teostamiseks. Pakume ühtlasi ka plastmassist kattehelkureid, mida võib paigaldada ajutiselt sõiduradade, parklate ja spordiväljakute märgistamiseks.

Kõik lumekoristuskindlad kattehelkurid tuleb paigaldada tee sisse. Tavaliselt on tegemist “kuumseguga”, mis nõuab kuumutamist, et saavutada kasutamiseks vajalikku vedelusastet. Liim (kuumsegu) kuumutatakse 170-190 °C. Madalamad temperatuurid vähendavad liimimisomadusi ning teevad liimi käsitsemise raskemaks. Seejärel tuleb pind lõigata kattehelkuritele vastavaks, puhastada lõikekohad, valada kuum sula liim ja paigaldada kattehelkur. Veenduda, et “kuumsegu” ei voola tagasipeegelduvale pinnale ega selle ees olevale plaadile. Pidevjoonte puhul võib kattehelkurid paigaldada vahetult joonte kõrvale.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST KOOS PAIGALDUSEGA VÕI ILMA!

Miks valida meid
  1. Kasutame tootmisel kvaliteetseid materjale
  2. Pakume soovikorral teenust koos paigaldusega või ilma
  3. Meie hinnad on väga konkurentsivõimelised
Küsi hinnapakkumist

[easy_contact_forms fid=1]